نادر قاضی‌پور امروز در ارومیه اظهارداشت: رئیس جمهور هیچ اعتنایی به برخی موارد مطرح شده از سوی رهبر انقلاب نمی‌کند که مهم‌ترین آنها اقتصاد مقاومتی است.

وی اضافه کرد: با دل بستن به برجام نمی‌توان مشکلات کشور را حل کرد، کلید حل مشکلات اقتصادی کشور در توجه به ظرفیت داخلی و حمایت از جوانان این مرزوبوم است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: چیت‌چیان وابتکار به عنوان متهمین شماره یک خشکسالی دریاچه ارومیه محسوب می‌شوند و بنده تمام تلاش خودرا برای عزل این مدیران انجام می‌دهم.

وی به ضعف دولت درمساله ریزگردهای اهواز اشاره کرد و گفت: نباید طوفان باعث قطع شدن برق و سایر امکانات زیرساختی می‌شد زیرا در برخی از شهرها همین امکانات به صورت کابلی در اختیار مردم قرار گرفته و در صورت روی دادن حادثه هیچ خللی پیش نمی‌آید.

قاضی‌پور با بیان اینکه ایران در طول وابستگی 25 ساله خود به آمریکا نتوانست به پیشرفت چشمگیری دست یابد، افزود: از سال 1332 تا سال 1357ایران به مدت 25سال به آمریکا وابسته بود ولی ایران در هیچ حوزه‌ای پیشرفت نکرد ولی بعد از انقلاب ایران توانست به توفیقات زیادی در حوزه‌های علمی دست یابد.

وی اظهار کرد: ایران در سال اخیر به قدرت جهانی تبدیل شده و همین مسئله باعث شد شش کشور پیشرفته جهان به پای مذاکره با ایران بنشینند.فارس