به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحبه خلخال به نقل از سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان اردبيل، پري ملكي گلندوز نويسنده موفق شهرستان خلخال و داراي آثار متعدد و ارزشمند در رابطه با اهداف تاليف كتاب گزيده بيانات مقام معظم رهبري در مورد اقتصاد مقاومتي تصريح كرد: هدف از تدوين اين كتاب علاوه بر فعاليت فرهنگي، آگاهسازي دستگاههاي اجرايي به بيانات مقام معظم رهبري مي باشد تا به اصل 44 قانون اساسي توجه شده و درك واقعي از اقتصاد مقاومتي براي خوانندگان اين كتاب حاصل گردد.

وي با بيان اينكه اين كتاب در 150 صفحه تهيه و تدوين شده است، افزود: تاكنون از طرف هيچ نهاد و سازماني جهت انتشار اين كتاب حمايت نشده ام، اما استاندار محترم در جلسه رونمايي براي حمايت از كتاب تاكيد ويژه نمود.

ملكي اظهار كرد: اين كتاب در بخش هايي از جمله جهاد اقتصادي، اقتصاد دانش بنيان، فرهنگ جهادي و گفتمان سازي گردآوري شده است و درك واقعي و بهره گيري از فرمايشات رهبر معظم انقلاب مي تواند براي نهادهاي دولتي، سازمانها، خانواده ها و حتي اقتصاد كشور الگويي مناسب براي رشد و شكوفايي و آمادگي كشور در برابر هر گونه تهديدها و تحريم ها باشد.

وي در پايان اذعان داشت: توجه و عنايت ويژه دولت به كارآفرينان و همچنين همدلي و همزباني دولت و مردم مي تواند مسير تحقق اقتصاد مقاومتي را هموار سازد.

98511fc4-bf98-4108-bf1d-2c87806d9b3f IMG_20170223_201734