سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش عطایی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت علی (ع) گفت: حرکت سپاه در سال 1396 در حوزه اقتصاد مقاومتی و تولید واشتغال متفاوت از سال گذشته خواهد بود.

عطایی گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیاردو دویست میلیون تسهیلات درقالب تسهیلات بسیج سازندگی به حوزه کسب و کار شهرستان خلخال پرداخت شده که در سال جدید نقطه به نقطه شهرستان خلخال رصد و تسهیلات اشتغالزایی به کننده کار پرداخت خواهد گردید.

عطایی ضمن اشاره به اینکه با اعتبار بالغ بر 75 میلیون تومان بیش از سه طرح در فروردین 1396 شروع و تا پایان اردیبهشت تکمیل و به سرانجام خواهد رسید گفت:کارشناسان سپاه از مرکز کشور و استان با حضوردر مناطق محروم شهرستان خلخال بیش از 20 روستای خورش رستم جنوبی در شهرستان خلخال را بررسی و اعتبارات لازم برای محرومیت زدایی در این روستا ها انجام خواهدشد.

عطایی با اشاره به شعار سال 1396 و تاکید رهبر معظم انقلاب بر تحقق اقتصاد مقاومتی وتولید وا شتغال گفت: بحث حمایت از تولیدات داخلی وایرانی مد نظر سپاه شهرستان بوده و تسهیلات بانک های عامل انصار و بانک بسیجیان و وتسهیلات آنها در زمینه خرید کالاهای باداوم ایرانی تولید داخل خواهد بود.