مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال؛

IMG_6990

حجت الاسلام والمسلمین عزیز الله عابدی در تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده در خلخال گفت: حجاب امر الهی برای مصون ماندن از گناه است.

عابدی با اشاره به اینکه وظیفه هر مسلمان توجه به فرموده ائمه اطهار و حرکت در مسیر الگوهای اسلامی و دینی تعریف شده در حوزه حجاب و عفاف است گفت: خانواده ها نباید در جامعه امروز بی تفاوت از کنار گناهان ، بدی ها و زشتیها بگذرند.

عابدی تصریح کرد: بهترین الگوی برای خانواده ها وبانوان حضرت زینب (س) و حضرت فاطمه زهرا (س) است که بیشترین تاکید در حوزه خانواده را روی عفاف و حجاب دارند.

وی گفت: اگر به تاریخ برگردیم درقرون وسطی قبل از قرون 17 ،18 و 19 به حجاب به عنوان یک فرهنگ اصیل نگاه می کردندو اکنون وضعیت جامعه نشان از کمرنگ شدن این مقوله شده که باید مسئولین امر در جهت تعمیق این ارزش از دوباره با جدیت تلاش نمایند.

عابدی اضافه کرد: نگاه به  نامحرم آثار مخرب برجسم روح و افراد داشته و باید خانواده ایرانی با حفظ حجاب و عفاف در حریم خانواده و جامعه ا ز گزند دشمنان در امان باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه گفت: اگر امروز در جامعه عفاف و حجاب کمرنگ شود نباید انتظار داشتکه مقدس اردبیلی ها ، شهیدباکری ها متولد شوند.

عابدی گفت: دشمن به دنبال اندلسی کردن جامعه است و با همراه ساختن موج نفوذ از طریق امواج رسانه و تبلیغاتی در صدد تخریب  چهارچوب خانواده است.

 این مسئول  بهترین راه نجات خانواده ها را زندگی در سایه پیام اهل بیت (ع) و عمل به حجاب و عفاف عنوان نمود.

وی خطاب به بانوان نیز اظهارداشت: بانوان در جامعه باید به برخورد با  نامحرم را در جامعه توجه داشته باشند و از نرم صحبت که کردن که موجب تحریک قلب های مریض است خودداری نمایند.

عابدی در پایان بخش سخنان خود حجاب و عفاف را سنگری درمقابل نفوذ نامحرمان عنوان و برلزوم توجه خانواده ها به اصل راستین حجاب و عفاف موردتاکید قرآن سفارش کرد.

در ادامه این برنامه  با حضور مسئولین شهرستان خلخال نمایشگاه فرهنگی ندای فطرت در محل پارک ارم خلخال با حضور مسئولین افتتاح شد.

قرائت شعر، پخش نماهنگ حجاب و عفاف در پارک ارم ازسوی فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه خلخال از دیگر برنامه های مراسم ویژه گرامیداشت روز حجاب و عفاف در خلخال بود.

 در حاشیه این مراسم بانوان حاضر در این تجمع بنری با موضوع کمپین درخواست بانوان در راستای تقویت برنامه ها و ساختار فرهنگی نظام را امضا کردند.