با بدرقه مسئولین شهرستان خلخال؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال،صبح امروز با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  120 نفر ازخواهران بسیجی از شهرستان خلخال در قالب کاروان راهیان نور با سه دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب شدند.

سرهنگ دوم جهانبخش عطایی فرمانده سپاه خلخال در جمع خواهران اعزامی به استان آذربایجان غربی در نمازخانه سپاه خلخال گفت: این سفر که به مدت دو روز به طول خواهد انجامید خواهران با حضور در استان آذربایجان غربی از یادمان های مختلفی همچون یادمان های شهیید مهدی باکری و یادمان شهدای گمنام، تپه نور الشهداء، منطقه عملیاتی پیرانشهر، منطقه عملیاتی حاج عمران، یادمان شهدای تمرچین و مهابات، یادمان مهندس امینی و یادمان شهدای سه راهی دارلک، یادمان شهدای بروجردی مسیح کردستان و مهاباد ، یادمان شهید خلبان خالد حیدری ارومیه بازدید خواهند کرد.

عطایی در این مراسم با گرامیداشت یادو خاطره شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم گفت: یاد و راه شهید حججی همچنان با حضور شما بسیجیان در خط اول مقاومت و دفاع از کشور ادامه خواهد یافت و شرط رهروی از این شهید ولایت پذیری است.

در این مراسم خانم دل انگیز مسروری رئیس بهزیستی خلخال ضمن تقدیر از زحمات سپاه شهرستان خلخال در مدیریت مجموعه راهیان نور  گفت: از مددجویان بهزیستی شهرستان خلخال نیز در این سفر حضور دارند.

IMG_2629 IMG_2634 IMG_2640 IMG_2642 IMG_2644