حضور معین فرماندهی سپاه استان در حلقات صالحین خلخال

به گزارش پایگاه اطلاع سانی صالحین سپاه ناحیه خلخال،معین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل جناب سرهنگ اسدی به همراه مسئول تعلیم وتربیت حوزه مقاومت بسیج ام کلثوم(س) با حضور در پایگاه مقاومت بسیج مطهره خانقاه بفراجردبا متربیان حلقه صالحین شهید حسین عبدی دیدار و از نزدیک با روند اجرایی حلقات صالحین و طرح جوانه های صالحین در این پایگاه نظارت وسرکشی کردند.

در این سرکشی فرمانده و مربی صالحین پایگاه گزارشی از برنامه های ویژه اجرا شده در این حلقه گزارشی به جناب سرهنگ اسدی ارائه نمودند.

بعد از این سرکشی معین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به همراه متربیان و مربی صالحین این حلقه با حضور در منزل شهید بزرگوار احد مرادی با خانواده این شهید با هدف ترویج فرهنگ جهاد وشهادت در بین متربیان حلقات صالحین و اجرای طرح یک حلقه یک شهید بزرگوار دیدار کردند.

در این دیدار مادر و برادر این شهید بزرگوار در خصوص خصوصیات اخلاقی و همچنین خاطرات شهید مطالبی را بیان فرمودند. همچنین در این دیدار جناب سرهنگ اسدی معین فرماندهی سپاه استان اردبیل ضمن گرامیداشت یادو خاطره این شهید بزرگوار و کلیه شهدای انقلاب اسلامی وشهدای مدافع حرم وظیفه اصلی جوانان را آشنایی با این شهدای بزرگوار و جاری کردن راه و سیره این شهدا در زندگی امروزی دانست ایشان همچنین از فرمانده پایگاه و سرگروه صالحین این حلقه از بابت اجرای این طرح تشکر و قدردانی نمود.

IMG_2805 IMG_2809 IMG_2811 IMG_2815 IMG_2822 IMG_2823 IMG_2831 IMG_2833 IMG_2841 IMG_2851 IMG_2853