به همت پایگاه مقاومت بسیج خواهران هاجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال،یادواره 10 شهید والامقام پایگاه مقاومت هاجر روستای خوجین خلخال با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمع کثیری از مسئولین و بسیجیان در محل مسجد قاسمیه خلخال برگزا رشد.

سرهنگ دوم جهانبخش عطایی عصر امروز همزمان با اربعین حسینی در مراسم یادواره شهدای پایگاه مقاومت هاجر حوزه مقاومت بسیج ام البنین خلخال در قاسمیه خوجین گفت: شهید حججی ها از دامن پاک مادران راهی نبرد شدند.

عطایی ضمن تمییز نقش خواهران و مادران در تربیت فرزندان و آسیب های پیش رو در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر لزوم بصیرت خانواده و مواظبت از فرزندان در این فضای پرتلاطم تاکید کرد.

عطایی یکی از مطالبات شهدا در وصیت های بر جای مانده از آنان را حفظ حجاب، حفظ دستاورد امام راحل و تبعیت از رهبری عنوان وگفت: شهدا در مسیر رهروی از سید الشهدا گام برداشتند.

عطایی گفت: اگر امروز شهید محسن حججی در سوریه در راه امنیت و پایداری کشور به شهادت رسیده معنای آن این است که باید مادران و خواهران در تربیت فر زندان نهایت دقت را داشته باشند تا برای آینده این کشور شهید حججی ها دوباره آماده دفاع باشند.

وی محفل یادواره شهدا را تعمیق بخش فرهنگ ایثار و شهادت عنوان و ضمن تاکید بر حفظ حجاب خواهران وبانوان گفت:حجاب صرفا چادر نیست و اکنون فضای مجازی به عنوان یک حجاب است وباید خانواده ها با دقت و مواظبت از فرزندان در مسیر رهروی از شهدا ، با تبیین اهداف امام وشهدا  و با تعبیت از ولایت از هر گونه آسیب و گزند به خانواده مواظبت نمایند.

عطایی نقش زنان در جامعه را متعالی عنوان وگفت: شهدا آیینه از مهر و عاطفه، عشق و ایثار، شجاعت واستواری و بصیرت ولایت مداری هستند که اینها بهترین الگوی به یادگار مانده از شهدا برای تربیت نسل خوب برای آینده کشور برای مادران است.

عطایی گفت: مادران امروز باید تشخیص دهند که کدام فرهنگ مورد هجمه دشمن است  و باید در کدام مسیر در حرکت باشند که آسیب دشمن خنثی و بی تاثیر شود.

در ادامه گروه سرود مدافعان حرم روستای اندبیل به قرائت سرود پرداخته و با مدیحه سرایی و پخش کلیپ این برنامه معنوی به پایان رسید.

IMG_0225 IMG_0236 IMG_0242 IMG_0245 IMG_0248 IMG_0257 IMG_0261 IMG_0283 IMG_0284 IMG_0286 IMG_0287