با حضور فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی

vlcsnap-2017-12-28-08h34m11s420

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال به نقل از ازناو،بعدازظهر امروز با حضور فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و تسهیلات گیرنده از حوزه بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی با تجلیل از نفرات برگزیده این همایش برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ دوم جهانبخش عطایی فرمانده سپاه خلخال از اعطای 450 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال به فعالان این عرصه خبر داد وگفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و تکیه بر توان داخلی این تسهیلات در قالب اقتصاد مقاومتی در زمینه استقلال و خودکفایی به مردم شهرستان خلخال پرداخت شده است.

عطایی گفت: یکی از ملزومات تکیه بر توان داخلی و تولید داخلی را کاهش واردات عنوان وگفت: بسیج سازندگی سپاه شهرستان خلخال با هدف محرومیت زدایی ، اشتغالزایی روستایی، حمایت ازاقشار تحصیلکرده جامعه هدف بسیج در حرکت بوده و در این راستا نیز بسیج طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای اشتغال پایدار و ثابت در حرکت است.

عطایی  تنها راه حل مشکلات کشور را حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب عنوان نمود.

عطایی اضافه کرد:محرومیت زدایی از روستاها موجب امیدواری مردم در روستاهای شهرستان خلخال شده که در حال حاضر نیز با حضور قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 18 روستای خورش رستم جنوبی  بحث محرومیت زدایی و اجرای طرح های عمرانی و روستایی ادامه دارد.

در این مراسم با حضور مسئولین ادارات شهرستان خلخال از سوی بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال از فعالان برتر حوزه اقتصاد مقاومتی شهرستان خلخال در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی تجلیل شد.