امام جمعه خلخال؛

tmp_12950-rtt (29)_0-1803161424

حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری با اشاره به تلاش دشمن در هفته اخیر برای اخلال در نظام و توسعه اختلافات در کشور بین مردم و دولت و نظام گفت: یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری و مردم ایران ، گزارش دهی صریح و روشن مسئولین به مردم در تمام مسائل اقتصادی واجتماعی است.

امام جمعه خلخال با اشاره به اینکه در پرداخت یارانه وزمان پرداخت آن دائم دولت حرف از نداشتن خواب و کمبود برای تامین این حق مردم سخن می گوید گفت: تمامی یارانه از خود مردم دریافت شده و به مردم داده می شود پس چرا تامین آن مشکل است.

امام جمعه خلخال گفت:ضرایب و مازاد گازوئیل ،نفت ، بنزین آب و برق و گاز چگونه مدیریت می شود که این همه مشکل در پرداخت یارانه وجود دارد.

امام جمعه خلخال با تبریک روز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار این روز را به تمامی زحمتکشان عرصه سلامت تبریک گفت.

رشتبری در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار رهبر معظم انقلاب با سران بین المجالس اشاره وگفت: شکست استکبار در جنگ نرم هم ممکن است چرا که ما در جنگ سخت دشمن را شکست دادیم.

وی با اشاره به انتظارات رهبر معظم انقلاب از مردم گفت: مردم سالاری دینی دراولویت نگاه رهبر معظم انقلاب قرار داشته و از تمامی دولت ها حمایت کرده وا کنون طبق قانون ظیفه دولت است که مشکلات مردم را در حوزه ای مختلف مورد بررسی وحل قرار دهد.

وی گفت:مسئولین به جای زدو خرد و افتادن به جان هم تمرکز بر حل مشکلات ، زمان گذاری برای حل مشکلات،تقسیم کار و هم افزایی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام رشتبری یکی از وظایف نمایندگان مجلس را نظارت بر امورات گاه ایجاد محدودیت ، گاه کنترل و گاه بازکردن فضا برای حل مشکل مردم و کشور دانست.

امام جمعه خلخال با اظهار همدردی با حادثه دیدگان کشتی نفتکش سانچی از کشورمان گفت: مردم شایعات و فضاسازی دشمن در شبکه های اجتماعی را باور کنندو یکی از مطالبات و خواسته های مردم ایران توضیح صریح و شفاف در خصوص این موضوع است که با حضور کارشناسان جعبه سیاه این نفتکش در دست بررسی و مردم خواستار محاکمه و برخورد قاطع وقانونی مجامع قضایی دنیا با مقصرین این حادثه هستند.