امام جمعه خلخال

vlcsnap-2005-01-01-00h16m37s395

حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری خطیب این هفته نماز جمعه خلخال با اشاره به آوازه انقلاب ایران اسلامی در جهان و اینکه اکنون ایران اسلامی  با انقلاب جهانی خود با تلاش های امام راحل  دردنیا حرفی برای زدن دارد افزود: ایران اسلامی اکنون جز 9 کشوری است که با دسترسی به فضا و فناوری ها  جز قدرت ها فضایی در  جهان است.

رشتبری با بیان این موضوع که انقلاب اسلامی  ایران کمر آمریکا در منطقه را شکسته است گفت:  انقلاب اسلامی ایران برای مظلومین جهان ندای امید است.

حجت الاسلام امیر رشتبری امام جمعه خلخال ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و فرا رسیدن ایام فاطمیه بر رعایت شان و منزلت ایام تاکید و از شهرداری خلخال خواست تا در تطبیق وضعیت شهری با مناسبت های تقویمی دقت نماید و شان منزلت این ایام توسط دستگاه های فرهنگی حفظ شود.

امام جمعه  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: انتقال ترویسم داعش به افغانستان نقشه جدید برای منطقه از سوی اسکتبار است و آمریکا می خواهد با این بهانه ها حضور خود رد منطقه را موجه جلوه دهد.

امام جمعه خلخال با اشاره به تاریخ مبارزات ملت ایران در مقابل استکبار گفت: آمریکا باید بداند ایران دیگر نیاز به آقا بالا سر ندارد.

رشتبری با اشاره به بهانه های واهی دشمنان در اعلام این موضوع که ایران در شلیک و ارسال موشک ها به یمن بر علیه عربستان دست داشته گفت:: چرا آنهایی که دم از حقوق بشر می زنند حمایت های سرویس های جاسوسی اسرائیل ، حمایت های مالی عربستان، و تجهیزات آمریکایی درکشتار مردم یمن را نمی بینند و آنوقت به دنبال بدنام کردن ایران اسلامی هستند.