بیانیه/ ازوسوی سپاه شهرستان خلخال منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال ، روابط عمومی سپاه شهرستان خلخال در بیانیه از سوی فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه سپاه بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد.

در بخشی ازاین بیانیه آمده است:

index

اکنون که در طلیعه 40 سالگی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی قرار داریم و پاسدار اندیشه دینی بزرگ مردی از سلاله پاک رسول خدا هستم که این رحمت حق با الطاف کریمانه به دست روح الله دریچه ای جدید با ابتنا بر وحی ، اسلام و عقلانیت گشود تا جایگزین نظام ارتجاع و منحط شاهنشاهی کرد و این آرمان با مدد الهی و پشتوانه شما مردم ولایتمدار و با اتکا به اتحاد و کلمه وحدت در پشت سر امام خمینی (ره) با انقلابی عظیم به ثمر نشست واکنون در آستانه 22 بهمن روز پیروزی غرور آفرین ملت ایران بر ستم شاهی در حالی سالگرد انقلاب را جشن می گیریم که این انقلاب بعد از 39 سال به قدرتی الهی و معنوی در جهان تبدیل شده و برای حفظ این دستاورد ملت و امام راحل اکنون نیز به حضور در صحنه نیاز است.

حضور در صحنه ای که زندگی را بر دشمنان این انقلاب تلخ و منافقان داخلی و خارجی را ناکام ساخت.

بدیهی است که طی چهار دهه گذشته از عمر انقلاب گذشته ، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به ایران عزیز و ملت قهرمان ایران  از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند اما فشارها باعث نشد که به تعبیر مقام معظم رهبری “این کشور باعظمت، این ملت بزرگ و این مردم مخلص و دلسوز از صحنه خارج شوند.” واین مردم برای اعتلای کشورشان در صحنه حاضر و پاسدار دستاوردهای انقلاب خواهندبود.

لذا حضور پرشور و حماسی مردم شهیدپرور  شهرستان خلخال واقشار مختلف  در راهپیمایی 22 بهمن آن هم در آغاز جشن چهلمین بهار پیروزی انقلاب، خاری در چشم دشمن و افتخاری برای تمامی ملت های آزاده و عدالت خواه جهان خواهد بود.

 نماینده ولی فقیه در سپاه شهرسان خلخال و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال  از حضور مردم قدرشناس خلخال در جشن های انقلاب اسلامی با محوریت ایام فاطمیه قدردانی کردند.

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان خلخال