Untitled_32

حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال از میزبانی شهرستان خلخال در ایام فاطمیه از پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس خبر داد وگفت: در روز اول اسفند مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا (س)  مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید بزرگوار در خلخال از مقابل سپاه پاسداران انجام خواهد شد.

وی افزود: این شهید از شهدای هشت سال دفاع مقدس 16 ساله  و از شهدای عملیات خیبر است که شهرستان خلخال روز 30 بهمن نیز مراسم شبی با شهدا در مصلی حضرت آیت الله خامنه ای خلخال برگزار خواهد کرد.

وی با قدردانی از امت شهیدپرور وا نقلابی خلخال برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن سال 1396 گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت ازآرمان انقلاب به حق محقق شد و مردم با حضوری دوباره دشمنان را متحیر ساختند.

امام جمعه خلخال گفت: مراسم بزرگداشت این شهید هشت گمنام سال دفاع مقدس روز اول اسفند از ساعت 14 الی 15:30 دقیقه عصر در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) منعقد خواهد بود.

در این مراسم فریدون بابایی جانشین شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال بر لزوم جدیت کارگروه ها  در برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم این شهید گمنام   در هماهنگی برای مراسم استقبال از شهید، گروه موزیک،مراسم شبی با شهدا ، مراسم خاکسپاری ، و سایر مراسمات شهید تاکید کرد.

فرماندار خلخال نیز در بخشی از سخنان خود از حضور مردم فهیم و قدرشناس و انقلابی خلخال در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی نمود.

فریدون بابایی اضافه کرد: با ورود این پیکر شهید شمار شهدای گمنام شهرستان خلخال در شهر خلخال به 6 پیکر در شهر کلور 2 پیکر مطهر و در شهر هشجین به 2 پیکر و د رمجموع به 10 پیکر مطهر خواهد رسید.