tmp_7674-vlcsnap-2018-02-28-06h51m32s282580410520

علی نواداد معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل بعدازظهر امروز در راس هیاتی با حضور در شهرستان خلخال با امام جمعه خلخال و ائمه جمعه شهرهای کلور و هشجین و فرماندار شهرستان خلخال دیدار کرد.

در این نشست که در دفتر امام جمعه شهرستان خلخال برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری ضمن اشاره به دیدگاه ویزه استاندار اردبیل و قدردانی از زحمات وی در توجه به شهرستان خلخال گفت: امید همت بیشتر از استاندار اردبیل احساس شده و انتظار می رود که شهرستان خلخال با تلاش مجدانه استاندار دوباره روند توسعه خود را باز یابد.

وی با اشاره به محرومیت خلخال گفت: علیرغم توسعه و پیشرفت جاهای مختلف کشور و مرکز استان و نواحی مختلف ولی شهرستان خلخال همچنان با غوطه وری در مشکلات محروم مانده است.

وی اشتغال و ازدواج را از پایه های مهم امنیت در هر منطقه عنوان وگفت: با نبود اشتغال کم کم رنگ بیکاری در جامعه افزایش و مهاجرت آغاز و رکود در منطقه حاکم می شود.

وی با اشاره به راه های شهرستان خلخال و توجهات ویزه استاندار و پیگیری های فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال گفت: انتظار می رود که انشا الله با توسعه این راه ها عمده مشکلات شهرستان خلخال حل شود.

امام جمعه خلخال با اشاره به وضعیت موجود پاسگاه دو منظوره در ورودی شهر خلخال از طرف جاده اسالم به خلخال گفت: ساماندهی و نظم بخشی ویزه به این پاسگاه و تغییر محل این پاسگاه انتظامی از خواسته های مردم و گردشگران است.

وی افزود: هر چند استقرار این پاسگاه از مصوبه های کشوری شورای امنیت ملی است ولی در ورودی شهر چهره نامطوبی ایجاد کرده که انتقال و استقرار در یک مکان مناسبتر از خواسته های مردم خلخال است.

در این دیدار علی نواداد معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل نیز با اشاره به اینکه این مردم با بصیرت و شهامت با حضور در حماسه ملی 22 بهمن حضور یافتند و پاسخ دندان شکنی به دشمنان دادند گفت: مسئولین نیز باید با تسریع در ارائه خدمات و حل مشکلات منطقه پاسخی شایسته به مردم بدهند که رضایت آنان جلب شود.

نواداد اصلی ترین وظیفه مسئولین امروز کشور را توجه به این مردم ولایتمدار اشاره وگفت: این مردم که در هر صحنه ای شده در پای انقلاب و آرمان انقلاب مانده ، جان خواستند جان داده ، خون خواستند خون داده و حال باید مسئولین نیز با خروج از دور باطل به فکر حل مشکلات این مردم انقلابی باشند.