Screenshot_۲۰۱۸۰۳۰۹-۱۲۴۲۳۵

حجت الاسلام امیر رشتبری ، خطیب این هفته نماز جمعه خلخال باتبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، ام ابیها گفت: حضرت فاطمه زهرا (س ) الگوی بارز تربیت و  اخلاق برای بانوان است.

حجت الاسلام رشتبری در بخشی از سخنان خودبا اشاره به روز شهدا وگرامیداشت این روز گفت: بعضی ها در  جامعه سخن از این می زنند که خانواده شهدا خوردند، تمام شد و همه امکانات برای آنهاست و باید این دسته از افرادی که به این طرز فکر هستند باید بدانند جامعه امروز ما که در سایه امنیت و آرامش به سر می برد مدیون شهداست و این طور که فکر می کنند نیست.

رشتبری گفت: باب شهادت برای آن دسته که این گونه فکر می کنند باز است و اگر می خواهند مثل خانواده شهدا از فیضی برخوردار شوند خود اقدام کنند باب شهادت باز است.

آیا ذره ای تحمل دارند که بند انگشتی از آنان جدا و یا در راه دفاع از هویت کشور، اقتدار کشور جانفشانی کنند و اگر کار آسانی است با ذره ای عمل به این فیض برسند.

امام جمعه خلخال بر لزوم تکریم خانواده معظم شهدا تاکید کرد.

حجت الاسلام رشتبری  خطیب نما زجمعه خلخال با اشاره به سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران گفت: این سفر وزیر امور خارجه یک تقسیم کار تعرف شده از سوی استکبار جهانی برای زمین گیر کردن ایران عنوان و افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند آمریکا و متحدانش در طول 40 سال گذشته هیچ غلطی نتوانسته اند بکنند و این بار نیز تمامی تلاششان بی نتیجه مانده است.

امام جمعه خلخال با اشاره به شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) در پیشگاه خداوند و قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) گفت:حضرت فاطمه زهرا (س) مفتخر به تربیت فرزندانی شد که تاریخ اسلام  گواه ولایتمدار آنهاست، فرزندانی همچون حسین بن علی (ع) ، امام حسن (ع) و حضرت زینب (س) و شهدای کربلا که خود الگویی در دین مداری بودند.

 امام جمعه شهر خلخال  سالروز  ولادت حضرت امام خمینی (ره) بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.