راهیان نور

tmp_7415-vlcsnap-2005-01-01-07h09m13s511(2)-1537820198

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال،سرهنگ دوم جهانبخش عطایی عصر امروز از بدرقه آخرین کاروان راهیان نور شهرستان خلخال به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد وگفت: این کاروان به استعداد 90 نفر با دودستگاه اتوبوس از خلخال به مقصد استان خوزستان حرکت کردند.

عطایی گفت: مدت این سری از کاروان راهیان نور 5 روز بوده و حاضرین در این کاروان از مناطق عملیاتی جنوب کشور در یادمان های شهدا و مناطق عملیاتی و جنگی از برنامه های فرهنگی و معنوی پیش بینی شده قرارگاه کاروان راهیان نور کشور استفاده خواهند کرد.

عطایی گفت:کاروان راهیان نور خلخال از مناطق عملیاتی اروند کنار ، هویزه ، فکه ، طلائیه، و یادمان شهید باکری بازدید خواهند کرد.

عطایی همچنین عزت و افتخار نظام شکوهمند اسلامی را مدیون افتخارات شهدا در هشت سال دفاع مقدس عنوان وگفت:در هیچ جای دنیا چنین افتخاری با این عظمت ثبت نشده ورزمندگان درهشت سال دفاع مقدس با گذشت از جان خود ، امنیت ، حیثیت و اقتدار را به ما هدیه کردند.

وی بر لزوم درس گیری از سیره شهدا در مناطق عملیاتی تاکیدو گفت: اگر امروز در مقابل دشمنان انقلاب همچنان پابر جا هستیم این امنیت و این اقتدار در سایه مجاهدت شهداست.