vlcsnap-2004-12-31-23h16m49s490

فریدون بابایی صبح عصر امروز درجشن روز معلم   در جمع فرهنگیان و معلمان  در سالن ورزشی معلم شهرستان خلخال ضمن قدردانی از زحمات مربیان ، معلمان و فرهنگیان شهرستان خلخال و تبریک روز معلم گفت: زحماتی که معلمان در تمام طول  عمر خود برای دانش آموزان ، خانواده ها و جامعه می کشند هیچ وقت فراموش نخواهد شد.

وی با ادای احترام به شخصیت و زحمات معلمان فرهیخته شهرستان خلخال گفت: پیشرفت هر کشور در سایه سیستم آموزش و پرورش مطلوب است و اگر این سیستم به طور منظم و صحیح درجامعه اجرایی شود دیگر نیازی به بعضی ادارات نیست و فرهنگسازی سالم در جامعه می تواند از خیلی آسیب ها و جرائم جلوگیری نماید.

فرماندارخلخال با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تربیت نسل آینده برای آینده کشور نیز گفت: قطعا امروز این امانت های جامعه هر طور تربیت شوند در آینده نیز به همان صورت نتیجه خواهند داد و چه خوب است که با تربیت خوب، الگوی مطلوب و زحمات معلمان به افرادی سالم در جامعه برای آینده کشور تبدیل شوند.

وی سه نهاد خانواده ، جامعه و سیستم آموزشی را موثرترین عوامل در تربیت فرزندان عنوان و گفت: تربیت خوب و سالم در محیط خانواده ، استمرار آن در فضای آموزشی و توسعه آن در جامعه  سلامت آینده کشور را به دنبال خواهد داشت.

 در این مراسم سخاوت بیرامی رئیس آموزش و پرورش شهرستان خلخال نیز با اشاره به حضور بیش از 1000 معلم در حال خدمت به دانش آموزان در مدارس شهرستان خلخال گفت:در سال 1396 بیش از 63 فرهنگی و معلم بازنشسته شده اند که زحمات آنان شایسته تقدیر است.

در این مراسم موسیقی زنده اجرا و با حضور اعضای شورای تامین واعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان خلخال 20معلم نمونه منتخب منطقه ای ، استانی و کشوری در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

در مراسم قرعه کشی نیز 30 نفر از معلمان به قید قرعه جوائز نقدی دریافت کردند.ازناو