vlcsnap-2018-05-16-15h57m35s841

در پی اظهارات سبک سرانه رئیس جمهور آمریکا دانشجویان دانشگاه های خلخال با تجمع در محوطه دانشگاه پیام نو رخلخال با شعار های مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل بدعهدی رئیس جمهوری سبک عقل آمریکا را محکوم و بار دیگر با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

دانشجویان دانشگاه های خلخال در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در خلخال اظهار داشتند: ما خواستار برخورد قاطعانه دولت با این رفتار جنایت آمیز ترامپ هستیم.

دانشجویان همچنین بر پایبندی در آرمان های انقلاب ورهبری تاکید و این خروج زود هنگام ترامپ دیوانه از برجام را نتیجه حمایت های صهیونیسم از ترامپ دانستند.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال در بیانیه 4 بندی خود ضمن حمایت از مواضع صریح مقام عظمای ولایت و مسولان خدوم  در خصوص چهره فریبکارانه آمریکا به جهانیان ، پایبندی از دستاورد های هسته ای به صراحت اعلام کردند.

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال نیز در اظهارات خود گفتند: در مقابل آمریکای عهد شکن هیچ وقت پای مذاکره نخواهند نشست.

عکس و گزارش : سید مصطفی مرادخانی از خلخال

 دانشجویان پیام نور شهرستان خلخال اظهار داشتند : ملت شریف ایران در مبارزه با شیطان بزرگ هزینه های زیادی پرداخت کرده که کوتای 28 مرداد1332 ، حمایت از رژیم پهلوی، سرکوب ملت ایران ، تحمیل 8 سال جنگ ، ساقط کردن هواپیمای ایرباس و شهادت 290 سرنشین بی دفاع و بی گناه این پرواز، تحریم دارایی ها و دستاورد های علمی کشور که نشانگر برخی از اقدامات این شیطان بزرگ است بار دیگر این اقدام رئیس جمهور سبک سر آمریکا را محکوم کردند.

دانشجویان دانشگاه های خلخال با آتش زدن پرجم آمریکا و لگد مال کردن این پرچم فتنه و شرارت  یکبار دیگر انزجار خود از آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل را نشان دادند.

این همایش عظیم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های خلخال ترتیب داده شده بود  که دانشجویان دانشگاه های پیام نور ، دانشگاه آزاد و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی خلخال نیز حضور داشتند.ازناو