ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال

tmp_824-vlcsnap-2018-05-31-06h43m18s726-567266625

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال به نقل از ازناو، سرهنگ دوم جهانبخش عطایی در جلسه شورای اداری شهرستان خلخال که بمناسبت سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر و برنامه ریزی جهت برگزاری شایسته سالگرد ارتحال امام (ره) برگزار شد با تبریک سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر به دست رزمندگان اسلام گفت: فتح خرمشهر مصداق عملی دفاع از ارزش هاست.

فرمانده سپاه خلخال از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی واجتماعی در هفته آزاد سازی خرمشهر خبر داد وگفت: در اولین روز به یاد شهیدان حماسه آزاد سازی خرمشهر قهرمان برنامه غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس در شهرستان خلخال با حضور ادارات مختلف برگزار خواهد شدو رژه خودرویی نیز بعد از غبار روبی در خیابان های خلخال با مشارکت دستگاه ها و ادارات و نهادها انجام خواهد یافت.

عطایی بر لزوم حضور مردم در این جشن بزرگ پیروزی ملت ایران تاکید وگفت: آزاد سازی خرمشهر یک نقطه عطف تاریخی در دفاع از انقلاب اسلامی و کشور است و همچنان این مردم با بصیرت موجود در بطن جامعه ازآرمان های نظام وانقلاب حمایت خواهند کرد.

دراین جلسه فریدون بابایی رئیس شورای اداری شهرستان خلخال بر لزوم اجرای شایسته برنامه های گرامیداشت سوم خرداد در شهرستان خلخال تاکیدوگفت: جانفشانی رزمندگان اسلام و خانواده معظم شهدا در دفاع از خرمشهر و آزاد سازی آن بر هیچ کس پوشیده نیست و ما قدردان زحمات شهدا و ایثارگران هستیم.

وی بااشاره به نزدیک شدن به سالگرد ارتحال امام (ره) بر لزوم توجه دستگاه ها و ادارات به اجرای برنامه های گرامیداشت این شخصیت عظیم جهانی وانقلابی تاکید و گفت: با برنامه ریزی و مدیریت هدفمند برنامه های فرهنگی واجتماعی جایگاه خود در شهرستان خلخال را پیدا خواهد کرد.