vlcsnap-2018-06-29-08h58m11s186

صبح امروز با فریدون بابایی فرماندار خلخال  و دکتر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و جمعی مدیران شهرستان خلخال بزرگترین واحد تولید فوم در شهرستان خلخال به بهره برداری رسید.

این واحدتولیدی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی با سرمایه هزینه شده بالغ بر دو میلیارد تومان راه اندازی شده که 15 نفر اشتغالزایی و سالانه بیش از 72000 مترمکعب فوم تولید خواهد کرد.

در این مراسم فریدون بابایی فرماندار خلخال و دکتر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس بر حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذار درجهت اشتغال شهرستان خلخال تاکید و از مدیران شهرستان خلخال خواستند تا با تسریع در امورات سرمایه گذاران آنان را در اشتغال جوانان و تحصیل کردگان شهرستان خلخال یاری نمایند.

داوود تیموری سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخت فوم خلخال نیز ضمن قدردانی از حمایت های مسئولین شهرستان خلخال اشتغال را یکی از مهمترین آرزوی خود برای جوانان شهرستان خلخال عنوان و از زحمات فرمانده سپاه خلخال در همراهی و تعامل با سرمایه گذار بخش خصوصی در راه اندازی امورات مربوط به ساخت جایگاه سوخت مرکز شهر خلخال قدردانی کرد.

تیموری گفت: با حمایت مسئولین شهرستان خلخال بزرگترین جایگاه سوخت شهرستان خلخال مجهز به سرویس های بهداشتی و نمازخانه در جاده خوجین در جایگاه فعلی در شان شهروندان شهرستان خلخال ساخته خواهد شد.

به گزارش ازناو : این سرمایه گذار بخش خصوصی  قبل از این پروژه دو جایگاه سوخت بنزین وگاز در شهرستان خلخال با اعتبار نه میلیاردو پانصد میلیون تومان ساخته  درحال خدمات دهی به مردم شهرستان خلخال است.