13961115001406_Test_PhotoH

فریدون بابایی در بازدید از عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده خلخال به هشجین اظهار کرد: این اعتبار از اعتبارات سال گذشته این شهرستان است که بدلیل محدودیت فصل کاری در سال گذشته برای روکش آسفالت 15 کیلومتر از راه ارتباطی خلخال به هشجین ، جاده قدیمی خلخال به کوثر و مرمت و روکش آسفالت راه روستایی لنبر از توابع بخش مرکزی این شهرستان هزینه خواهد شد.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی بهسازی 5 کیلومتر از مسیر راه ارتباطی برندق به جعفرآباد در بخش خورش رستم خلخال نیز انجام شده از بهسازی و مرمت 12 کیلومتر از این مسیر در سال جاری خبرداد.
فرماندار خلخال با قدردانی از مسئولان ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در خصوص توجه به وضعیت راه‌های ارتباطی شهرستان تشریح کرد: ادامه عملیات اجرایی مرمت ، بهسازی و روکش آسفالت راه‌های ارتباطی منطقه با استفاده از اعتبارات سال جاری صورت می‌گیرد.
محمد قربانی ، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال نیز در این بازدید گفت: برای روکش آسفالت در سطح یک کیلومتر از راه‌های فرعی این شهرستان بیش از سه میلیارد ریال هزینه می‌شود.
وی افزود: در کنار اجرای عملیات روکش آسفالت در راه‌های بین شهری منطقه لکه‌گیری راه‌های روستایی شهرستان نیز توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال آغاز شده است.
لازم به ذکر است، شهرستان خلخال با 95 هزار نفر جمعیت در جنوبی ترین منطقه استان اردبیل در همسایگی استان‌های آذربایجان شرقی ، زنجان و گیلان واقع شده است.