به گزارش پایگاه طلاع رسانی صالحین خلخال به نقل از فارس اردبیل،آیت‌الله سید حسن عاملی پیش از ظهر امروز در رزمایش سراسری و اجتماع عظیم اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ استان اردبیل که در مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد، اظهار کرد: بسیجیان در طول چهل سال اخیر از عمر بابرکت انقلاب همیشه در هر زمان و هر عرصه‌ای به ملت، انقلاب و رهبرشان لبیک گفته و برای سربلندی و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران بی‌وقفه با ایثار و فداکاری تلاش کرده‌اند.

وی امنیت و اقتدار بی‌نظیر جمهوری اسلامی ایران را حاصل ایثار و فداکاری بسیجیان از ابتدای انقلاب تا کنون دانست و گفت: دشمنان با اراده، توان و سرمایه‌ عظیم خود به مقابله با ملت ایران برخواسته‌اند اما این عظمت و اقتدار بسیجیان بوده که همواره در برابر دشمنان سینه سپر کرده و آنها را شکست داده‌اند.

عاملی یادآور شد: این اجتماع عظیم پیام‌های بسیاری برای نظام سلطه بالاخص آمریکا دارد و آن این است که تمام برنامه‌ها؛ هزینه‌ها و زحماتشان بر باد رفته است. ملت عظیم ایران و این بسیجیان دوباره با رهبرشان تجدید بیعت کردند و به ولی خود لبیک دوباره گفتند.

آیت‌الله عاملی به اراده‌ بی‌نظیر، بی‌همتا و تمام نشدنی بسیجیان و ملت عظیم ایران اشاره کرد و گفت: وحدت ملت ایران روز به روز بیشتر می‌شود و دشمنان خیال خام شکستن اتحاد این ملت را از سر خود بیرون کنند و بدانند تنها چیزی که خواهد شکست، اراده و توان دشمنان است.

وی تصریح کرد: تمامی دشمنان و آمریکا امروز بدانند و بشنوند که حتی اگر زمانی ملت ایران و مردم قهرمان اردبیل بین عزت و ذلت مخیر باشند، تنها پایبند به یک اعتقاد و شعار خواهند بود و آن «هیهات من الذله» است و همچون امام عزیزمان نیز می‌گوییم ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز در این رزمایش سراسری و اجتماع عظیم بیان کرد: امروز ما بسیجیان در این رزمایش سراسری ۷۰۰ هزار نفری با رهبر خود بیعت مجدد کرده و به تمام دنیا اعلام می‌کنیم که ما پیرو فرهنگ عاشورا هستیم و با قدرت راه باکری‌ها، رجبی‌ها، بنی‌هاشم‌ها، احدی‌ها و بالازاده‌ها را ادامه خواهیم داد.

وی افزود: اردبیل سرزمین نیکان و پاکان، آیت‌الله مشگینی و مقدس اردبیلی‌هاست، اگر ۸ سال با عشق و علاقه و بی‌مزد و منت در جبهه‌ها ایستادیم امروز نیز این ملت پای انقلاب تا آخرین قطره خون و با تمام توان خود خواهد ایستاد حتی اگر جرعه آبی برای نوشیدن یا تکه نانی برای خوردن نداشته باشد؛ ملت ایران با الگوگیری از علمدار کربلا و با اخلاص و فداکاری تحت لوای فرماندهی کل قوا در کنار ولایت ایستاده و در برابر هیج دشمنی سر خم نخواهد کرد.