حجت‌الاسلام محمدطاهر قارداشپور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خلال با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی به تلاشگران عرصه نظم و امنیت کشور، اظهار کرد: نیروی انتظامی از بطن مردم بوده و برای خدمت به مردم در تلاش است.

وی افزود: همگان در کنار پلیس و نیروی انتظامی وظیفه دارند و باید تلاش‌های شبانه‌روزی این قشر زحمتکش در مقابله با مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را ستود.

خطیب موقت نماز جمعه خلخال با تسلیت شهادت هموطنانمان در حادثه تروریستی اهواز بیان کرد: پاسخ سپاه به تروریست‌ها در واقع کوبیدن مواضع استکبار جهانی، آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس است.

قارداشپور با اشاره به جنایت استکبار جهانی و پاسخ قاطع سپاه پاسداران در روزهای اخیر به تروریست‌ها و داعش گفت: این اقدام تنها پاسخ سپاه به مواضع داعش نبود بلکه مواضع تروریست‌ها و استکبار جهانی و در راس آن امریکا واسرائیل و انگلیس مورد هدف قرار گرفت.

خطیب موقت نماز جمعه خلخال با اشاره به حادثه خونبار کربلا و پیام رسانی حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) بعد از واقعه کربلا، گفت: پیروی از فرهنگ عاشورایی همواره مورد نیاز بوده و نباید از پیام اصلی قیام اباعبدالله الحسین (ع) غافل شد.