فریدون بابایی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا در سالن 9 دی سپاه پاسداران خلخال برگزار شد، در جمع نیروهای نظامی وانتظامی اظهار کرد: برقراری و حفظ امنیت کشور اولویت نخست نیروهای مسلح و وظیفه‌ای همگانی است.

وی افزود: انجام 28 انتخابات در کشور نشان از مشروعیت مردمی نظام است و در هشت سال دفاع مقدس نیز همین اعتقاد رزمندگان اسلام کشور را به پیروزی رساند.

فرماندار خلخال با اشاره به حوادث تروریستی و جنایات استکبار جهانی تصریح کرد: تحمیل جنگ، تحریم اقتصادی، جنگ نرم فرهنگی و اکنون جنگ اقتصادی نشان از این دارد که دشمن در مقابله با ایران اسلامی ناتوان است و ما تنها کشوری در جهان هستیم که در مقابل استکبار ایستادگی کردیم.

وی با قدردانی از برگزار کنندگان رزمایش عظیم اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 در سراسر کشور و خلخال گفت: معنای چنان حضور پرشوری این است که به یک اشاره مقام معظم رهبری لشگری صدها هزار نفری برای جانفشانی و دفاع از کشور آماده هستند؛ این انقلاب صاحب دارد و دشمنان مواظب تحرکات خود باشند زیرا نیروهای نظامی و انتظامی ایران در دفاع از کشور لحظه‌ای خاموش نخواهند نشست.

بابایی ادامه داد: صدور انقلاب اسلامی منافع استکباری آمریکا را در مناطق مختلف جهان به خطر انداخته است و این کاری از سوی ایران اسلامی بود که با توان و تکیه بر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی صورت گرفت.

سرهنگ صابر افضل‌نیا، جانشین فرماندهی انتظامی خلخال نیز در این مراسم از افزایش کشفیات مواد مخدر و افزایش ضریب مقابله با سارقان و کشف 88 درصدی سرقت‌های شهرستان خلخال در طول یکسال گذشته سخن گفت و اذعان داشت: نیروی انتظامی مطیع امر رهبر بوده و برای جانفشانی آماده است.

تجلیل از افسران نمونه، ادای احترام به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای سرودهای اقتدار ناجا از دیگر بخش‌های این مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در خلخال بود.