بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال،عصر امروز با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان خلخال 50 پک جهیزیه حاوی مجموعه‌ای از کالاهای ایرانی تحویل زوج‌های جوان خلخالی شد.

سرهنگ جهانبخش عطایی در مراسم تحویل اقلام در سالن ولایت سپاه خلخال اظهار کرد: این اقلام با هدف حمایت از تولید ایرانی خریداری شده و در اختیار زوج‌های جوان قرار می‌گیرد تا با بهره‌گیری از نصایح ارزشمند قرآن و ا ئمه اطهار و با آسان‌گیری ازدواج که یکی از اهداف عمده این طرح است زندگی خود را آغاز کنند و خانواده باید شرایط نخست زندگی را برای جوانان فراهم سازند .

وی افزود: 50 پک جهیزیه شامل یخچال، لباسشویی، فرش، فرگاز، انواع لوازم آشپزخانه و سرویس‌های خانگی، پتو و نیازمندی‌های اساسی یک زوج جوان در این پک موجود است.

فرمانده سپاه شهرستان خلخال تصریح کرد: بسیج در گوشه‌هایی با محرومیت‌زدایی از روستاها، خدمات پزشکی، بهداشتی، آموزشی و پروژه‌های عمرانی این هدف خیر را نیز دنبال کرده که فرمایشات مقام معظم رهبری را که «استفاده از کالای ایرانی کارگر ایرانی را توانمند خواهد ساخت» فصل‌الخطاب خویش قرار داده و این امر امروز در خلخال محقق شد.

امام جمعه خلخال نیز در این مراسم با قدردانی از زحمات شایسته بسیج سازندگی در توجه به قشر نیازمند و زوج های جوان گفت: طبق آیات و روایات مهیا سازی شرایط ازدواج جوانان از تأکیدات اسلام بوده و این امر با ازدواج آسان ممکن است.

حجت‌الاسلام کریم اسدی تصریح کرد: نهادینه‌سازی ارزش‌های اسلامی با حمایت کالاهای ایرانی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اتفاق خوبی است و امروز زوج‌های جوان با شایستگی اقلام جهیزیه خود را دریافت و زندگی مشترک خود را با کالاهای ایرانی آغاز خواهند کرد.

 به همت جمعی از پایوران و سربازان سپاه ناحیه خلخال اقلام جهیزیه به 50 زوج جوان تحویل دادند.