نشست خبری هفته مبارک بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین سپاه ناحیه خلخال به نقل از ایرنا،سرهنگ جهانبخش عطایی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این تعداد هشت پروژه عمران روستایی بهره برداری شده و 9 پروژه هم در حال اجراست.
وی با بیان اینکه بیش از سه میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های عمران روستایی خلخال هزینه شده، اضافه کرد: با وجود محدودیت اعتباری تاخیری در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی بوجود نیامده است.
وی با گرامیداشت هفته بسیج از پیش بینی و اجرای بیش از 100 برنامه سیاسی، فرهنگی،اجتماعی،ورزشی و اقتصادی در طول این هفته خبرداد.
عطایی اظهار داشت: همایش بزرگ روحانیون شیعه و اهل تسنن استان در خلخال، تجمع بزرگ بسیجیان،نمایشگاه دستاوردهای بسیج، همایش پیاده روی با خانواده، نشست های روشنگری، اعزام گروه های پزشکی به مناطق محروم روستایی، دیدار با خانواده های معظم شهدا از جمله برنامه های شاخص ایام هفته بسیج و هفته وحدت است که از 29 آبان تا نهم آذرماه در مناطق مختلف این شهرستان اجرا خواهد شد.
وی از بسیج به عنوان یکی ازدستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و گفت: نام بسیج و حضور در صحنه بسیجیان همیشه موجب عقب نشینی دشمن شده است.