حجت‌الاسلام حسین عبداللهی امام جمعه موقت خورش رستم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس اظهار کرد: شهید مدرس در مقابل استبداد و استکبار با تمامی وجود مقابله کرد و در راه خدمت به مردم جان خود را فدا کرد.

وی افزود: نمایندگان مجلس با تاسی از شهدای مجلس به‌خصوص شهید آیت الله مدرس برای شکوفایی اقتصاد کشور چاره‌اندیشی کنند چرا که گرانی در کشور بیداد می‌کند و اقشار ضعیف و محروم در کشور زیر فشار اقتصادی مانده‌اند.

امام جمعه موقت خورش رستم با بیان اینکه اگر خدمت به مردم جز برای خدا باشد اثرات منفی کار مشاهده خواهد شد، تصریح کرد: نمایندگان خدمت مخلصانه و صادقانه به مردم را فراموش نکنند چراکه در دوران انتخابات این مردم هستند که نمایندگان را به مجلس راهی می‌کنند و فراموش کردن مشکلات مردم بی‌انصافی است.

عبداللهی با اشاره به استعداد بخش خورش رستم در زمینه‌های مختلف، گفت:  مردم بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال در محرومیت به سر می‌بردند و از نماینده محترم شهرستان خلخال انتظار رفع مشکلات این منطقه را دارند.

وی بیان کرد: جاده 13 کیلومتری هشجین به سرچم راه اصلی ارتباطی خورش رستم وضعیت قابل قبولی ندارد و این جاده در شان مردم خورش رستم نیست و با تکمیل و بازسازی این راه مشکلات این مردم حل می‌شود و باتوجه به اینکه الان فصل باران و سرما هست برای رانندگان مشکلات تردد ایجاد می‌کند.

امام جمعه بخش خورش رستم با اشاره به 12 آذر ماه روز جهانی معلولین ، اظهار داشت: معلولیت محدودیت نیست چرا که ما می‌بینم این همه افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و کسب مقام‌های پهلوانی و قهرمانی به دست همان معلولین عزیز کسب می‌شود و همینطور استعداد‌های مختلف معلولان را نباید انکار کرد.

عبداللهی گفت: پدران و مادران در عصر کنونی و با توجه به هجمه‌های دشمنان از تربیت صحیح فرزندان غافل نشوند تا جوان دچار خودپسندی و گمراهی نشود، چرا که امروز نیاز است جوانان پاکدامن و مستعد در کشور فعالیت کنند و مقابل هجمه‌های دشمنان بایستند.