سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه کرمانشاه، اظهار داشت: امروز با توجه به افزایش جرایم و تنوع آن‌ها، آموزش‌‌های حرفه‌ای به مأموران انتظامی ارائه می‌شود؛ به گونه‌ای که با حرفه‌ای شدن کارکنان و ارتقای تجهیزات و امکانات و تکنولوژی مورد استفاده در ماموریت‌های انتظامی، طی سال‌های اخیر در زمینه کشفیات نسبت به وقوع جرایم، با افزایش روبرو بوده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از آمادگی تمامی زیرساخت‌های لازم نیروی انتظامی برای بازگشایی مرز خسروی در اربعین امسال خبر داد و گفت: در صورت توافق بین مسؤولان کشور ایران و عراق، نیروی انتظامی آمادگی پذیرش زائران اربعین در این مرز را دارد و خدمات لازم را به زوار ارائه خواهد داد.

* موافق تمدید اعتبار گذرنامه‌ها از پنج به 10 سال هستیم

وی موافقت نیروی انتظامی را در خصوص تمدید اعتبار گذرنامه‌ها از پنج به 10 سال را اعلام کرد و گفت: طبق کارشناسی اولیه که صورت گرفته، جمع‌بندی این مطالعات به وزارت کشور ارسال و در جلسات ستاد گذرنامه این موضوع مطرح و در صورت تصویب شدن، اعلام ‌می‌کنیم.

اشتری با اعلام حمایت از تمامی آمران به معروف و ناهیان از منکر نسبت به هرگونه هنجارشکنی در جامعه هشدار داد و افزود: وظیفه نیروی انتظامی در کنار برخورد با هرگونه هنجارشکنی، حفظ ارزش‌های جامعه است.فارس

فارس